AU031A221FA72A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 6 087
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 10 243
Arkusz danych
220 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AU031A221FA72A
Numer produktu DigiKey
478-AU031A221FA72ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AU031A221FA72A
Opis
LD SERIES
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)