06031A221F4T4A
Numer produktu DigiKey
478-KAM15ACG2A221FMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAM15ACG2A221FMCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAM15ACG2A221FMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
06031A221F4T4A
Opis
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
06031A221F4T4A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)