1812AC103KAZ1A nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
Vishay Vitramon
10000 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)