VJ1812Y103JBGAT4X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
10000 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1812Y103JBGAT4X
Numer produktu DigiKey
VJ1812Y103JBGAT4X-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1812Y103JBGAT4X
Opis
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VJ1812Y103JBGAT4X Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Open Mode, Soft Termination, High Voltage
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,183" x 0,126" (4,65mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,086" (2,18mm)