1812AA182JAT4A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 966
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 448
Arkusz danych
W magazynie: 0
1800 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812AA182JAT4A
Numer produktu DigiKey
478-KGM43FCG3A182JSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812AA182JAT4A
Opis
CAP CER 1800PF 1KV C0G/NP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,126" (4,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,21mm)