1812AA182JAT2A
Numer produktu DigiKey
478-KGM43FCG3A182JVTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM43FCG3A182JVCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM43FCG3A182JVDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1812AA182JAT2A
Opis
CAP CER 1800PF 1KV C0G/NP0 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1800 pF ±5% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1812 (4532 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,126" (4,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,21mm)