12067A101JAT1A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 32
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 4 000
Arkusz danych
W magazynie: 13 826
Bezpośrednie
YAGEO
Bezpośrednie
YAGEO
Ilustracja dla 12067A101JAT1A jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
12067A101JAT1A
Numer produktu DigiKey
478-12067A101JAT1ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
12067A101JAT1A
Opis
CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)