LD067A101JAB2A\500
Numer produktu DigiKey
478-LD067A101JAB2A\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD067A101JAB2A\500
Opis
LD SERIES
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)