1002289F0-AA10L0100 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Quectel
W magazynie: 2 917
Arkusz danych
700MHz, 750MHz, 850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,7GHz CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA Płaska łata Anteny RF 700MHz - 960MHz, 1,71GHz - 2,7GHz U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1002289F0-AA10L0100
Numer produktu DigiKey
478-1002289F0-AA10L0100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1002289F0-AA10L0100
Opis
ANTENNA 100MM LTE/CELLULAR WIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba pasków
8
Producent
KYOCERA AVX
VSWR
2,5
Seria
Moc - maks.
2 W
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Kabel - 100mm
Status części
Aktywny
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Standard/grupa RF
Telefonia komórkowa
Typ mocowania
Samoprzylepna
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Wysokość (maks.)
0,049" (1,25mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
700MHz, 750MHz, 850MHz, 900MHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz, 2,7GHz
Zastosowania
CDMA, DCS, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, LTE, PCS, UMTS, WCDMA
Zakres częstotliwości
700MHz - 960MHz, 1,71GHz - 2,7GHz