08055C104JAJ4A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 50 935
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 24 613
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Walsin Technology Corporation
KEMET
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
W magazynie: 1
Udoskonalony
KEMET
0.1 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
08055C104JAJ4A
Numer produktu DigiKey
08055C104JAJ4A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
08055C104JAJ4A
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
08055C104JAJ4A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)