06031C102KA12A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 32 502
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 20 810
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
06031C102KA12A
Numer produktu DigiKey
06031C102KA12A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
06031C102KA12A
Opis
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
06031C102KA12A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)