KAF15AR72A102KT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 429
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 41 150
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
KEMET
TDK
TDK
Murata Electronics
Udoskonalony
W magazynie: 699
Murata Electronics
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KAF15AR72A102KT
Numer produktu DigiKey
478-KAF15AR72A102KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KAF15AR72A102KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KAF15AR72A102KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KAF15AR72A102KT
Opis
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KAF15AR72A102KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)