04023J0R3PBSTR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 04023J0R3PBSTR |
Opis | CAP THIN FILM 0.3PF 25V 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.3 pF Kondensatory cienkowarstwowe 25 V 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 04023J0R3PBSTR Modele |
Kategoria | Napięcie - znamionowe 25 V |
Producent KYOCERA AVX | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Seria | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Funkcje RF, wysoka jakość, niska strata |
Pojemność 0.3 pF | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±0,02pF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,020" (0,50mm) |