04023J0R3PBWTR\500
Numer produktu DigiKey
04023J0R3PBWTR\500-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
04023J0R3PBWTR\500
Opis
CAP THIN FILM 0.3PF 25V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.3 pF Kondensatory cienkowarstwowe 25 V 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
04023J0R3PBWTR\500 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
0.3 pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,02pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)