04023C102JAT7A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 54 383
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 14 812
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
Udoskonalony
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Murata Electronics
Walsin Technology Corporation
KEMET
1000 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
04023C102JAT7A
Numer produktu DigiKey
04023C102JAT7A-ND
Producent
Numer produktu producenta
04023C102JAT7A
Opis
CAP CER 1000PF 25V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
04023C102JAT7A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,56mm)