CL05B102JB5NNNC nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
W magazynie: 2 301
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
YAGEO
KEMET
KEMET
1000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.