02011J0R3ZBSTR
Numer produktu DigiKey
478-9717-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-9717-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-9717-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
02011J0R3ZBSTR
Opis
CAP THIN FILM 0.3PF 100V 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.3 pF Kondensatory cienkowarstwowe 100 V 0201 (0603 metryczne)
Kategoria
Napięcie - znamionowe
100 V
Producent
KYOCERA AVX
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
0.3 pF
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,013" (0,60mm x 0,33mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,01pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,011" (0,28mm)