02011J0R3ZBSTR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 02011J0R3ZBSTR |
Opis | CAP THIN FILM 0.3PF 100V 0201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.3 pF Kondensatory cienkowarstwowe 100 V 0201 (0603 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - znamionowe 100 V |
Producent KYOCERA AVX | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Seria | Obudowa / skrzynia 0201 (0603 metryczne) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Funkcje RF, wysoka jakość, niska strata |
Pojemność 0.3 pF | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,013" (0,60mm x 0,33mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±0,01pF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,011" (0,28mm) |