WK73R2JTTE821J
Numer produktu DigiKey
2019-WK73R2JTTE821JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-WK73R2JTTE821JCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-WK73R2JTTE821JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
WK73R2JTTE821J
Opis
RES 820 OHM 5% 1W 1812
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 Ohms ±5% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
WK73R2JTTE821J Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1812 (4532 metryczne), 1218
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,181" (3,10mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)