WK73R2HTTE821J
Numer produktu DigiKey
2019-WK73R2HTTE821JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
WK73R2HTTE821J
Opis
RES 820 OHM 5% 1W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 Ohms ±5% 1W Mikroukład rezystory Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
WK73R2HTTE821J Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2010 (5025 metryczne), 1020
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,197" (2,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)