RN731JTTD2400B50 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 978
Arkusz danych
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 3 491
Vishay
Vishay
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Susumu
240 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RN731JTTD2400B50
Numer produktu DigiKey
2019-RN731JTTD2400B50TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RN731JTTD2400B50
Opis
RES 240 OHM 0.1% 1/16W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RN731JTTD2400B50 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)