PHP00603E2400BST1
Numer produktu DigiKey
PHP00603E2400BST1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PHP00603E2400BST1
Opis
RES SMD 240 OHM 0.1% 3/8W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 Ohms ±0,1% 0,375W, 3/8W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PHP00603E2400BST1 Modele
Kategoria
Funkcje
Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,064" x 0,032" (1,63mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,51mm)