2225Y0630153JFT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
0.015 µF ±5% 63V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2225 (5763 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2225Y0630153JFT
Numer produktu DigiKey
2225Y0630153JFT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2225Y0630153JFT
Opis
CAP CER 0.015UF 63V C0G/NP0 2225
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
2225Y0630153JFT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,248" (5,70mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)