Ilustracja dla 2225Y0630153JKT jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2225Y0630153JKT
Numer produktu DigiKey
1608-2225Y0630153JKTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2225Y0630153JKT
Opis
MLC
Szczegółowy opis
0.015 µF ±5% 63V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2225 (5763 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,248" (5,70mm x 6,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)