2220Y3K00272KXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
2700 pF ±10% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2220Y3K00272KXT
Numer produktu DigiKey
2220Y3K00272KXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2220Y3K00272KXT
Opis
CAP CER 2700PF 3KV X7R 2220
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
2220Y3K00272KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)