2220Y4K00272JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2700 pF ±5% 4000V (4kV) Kondensatory ceramiczne X7R 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2220Y4K00272JXT
Numer produktu DigiKey
2220Y4K00272JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2220Y4K00272JXT
Opis
CAP CER 2700PF 4KV X7R 2220
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
2220Y4K00272JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)