1812Y5K00102MXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
W magazynie: 633
W magazynie: 414
1000 pF ±20% 5000V (5kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812Y5K00102MXT
Numer produktu DigiKey
1812Y5K00102MXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812Y5K00102MXT
Opis
CAP CER 1000PF 5KV X7R 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1812Y5K00102MXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)