1812Y6K00102KXT
Numer produktu DigiKey
1608-1812Y6K00102KXTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1812Y6K00102KXTCT-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1812Y6K00102KXTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1812Y6K00102KXT
Opis
CAP CER 1000PF 6KV X7R 1812
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 6000V (6kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
1812Y6K00102KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)