1812J2K00102KXR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 363
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Knowles Novacap
Knowles Novacap
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Similar
1000 pF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812J2K00102KXR
Numer produktu DigiKey
1812J2K00102KXR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812J2K00102KXR
Opis
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1812J2K00102KXR Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)