1812J2K50102KXR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Udoskonalony
Knowles Novacap
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
1000 pF ±10% 2500V (2,5kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1812J2K50102KXR
Numer produktu DigiKey
1812J2K50102KXR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1812J2K50102KXR
Opis
CAP CER 1000PF 2.5KV X7R 1812
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1812J2K50102KXR Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,098" (2,50mm)