1210J0630332GCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Odpowiednik parametryczny
KEMET
3300 pF ±2% 63V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210J0630332GCT
Numer produktu DigiKey
1210J0630332GCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210J0630332GCT
Opis
CAP CER 3300PF 63V C0G/NP0 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1210J0630332GCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)