1210J0630332FCT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
3300 pF ±1% 63V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1210J0630332FCT
Numer produktu DigiKey
1210J0630332FCT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1210J0630332FCT
Opis
CAP CER 3300PF 63V C0G/NP0 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1210J0630332FCT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)