1206Y1K00101KXT
Numer produktu DigiKey
1608-1402-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1608-1402-1-ND - Taśma cięta (CT)
1608-1402-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1206Y1K00101KXT
Opis
CAP CER 100PF 1KV X7R 1206
Szczegółowy opis
100 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
1206Y1K00101KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)