CS1206JKNPODBN101
Numer produktu DigiKey
13-CS1206JKNPODBN101TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CS1206JKNPODBN101CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CS1206JKNPODBN101DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS1206JKNPODBN101
Opis
CAP CER 100PF 2KV C0G/NPO 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±5% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CS1206JKNPODBN101 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)