1206J6300222KXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
YAGEO
Udoskonalony
KEMET
TDK
Similar
KEMET
Similar
TDK
2200 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206J6300222KXT
Numer produktu DigiKey
1206J6300222KXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206J6300222KXT
Opis
CAP CER 2200PF 630V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206J6300222KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)