C3216C0G2J222K115AA
Numer produktu DigiKey
445-14634-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-14634-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-14634-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3216C0G2J222K115AA
Opis
CAP CER 2200PF 630V C0G 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C3216C0G2J222K115AA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)