1206J0250334KXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
YAGEO
YAGEO
KYOCERA AVX
0.33 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206J0250334KXT
Numer produktu DigiKey
1206J0250334KXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206J0250334KXT
Opis
CAP CER 0.33UF 25V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206J0250334KXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,063" (1,60mm)