CC1206KKX7R8BB334
Numer produktu DigiKey
311-1180-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1180-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1180-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206KKX7R8BB334
Opis
CAP CER 0.33UF 25V X7R 1206
Szczegółowy opis
0.33 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206KKX7R8BB334 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,033" (0,85mm)