0805J0630332JXT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
KEMET
W magazynie: 2
KEMET
YAGEO
YAGEO
KYOCERA AVX
3300 pF ±5% 63V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805J0630332JXT
Numer produktu DigiKey
0805J0630332JXT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
0805J0630332JXT
Opis
CAP CER 3300PF 63V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
0805J0630332JXT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,051" (1,30mm)