CC0805JRX7RABB332
Numer produktu DigiKey
13-CC0805JRX7RABB332TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0805JRX7RABB332CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0805JRX7RABB332DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805JRX7RABB332
Opis
CAP CER 3300PF 200V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC0805JRX7RABB332 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)