B055NC5S
Numer produktu DigiKey
1761-1108-ND
Producent
Numer produktu producenta
B055NC5S
Opis
RF FILTER BANDPASS 5.5GHZ 2SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 5,5GHz Częstotliwość Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 1GHz szerokość pasma 2,5dB 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B055NC5S Modele
Kategoria
Tłumienność
2,5dB
Producent
Knowles Dielectric Labs
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taca
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,350" x 0,200" (8,89mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Środek 5,5GHz
Wysokość (maks.)
0,098" (2,49mm)
Szerokość pasma
1GHz