B055NC5S-T
Numer produktu DigiKey
1761-B055NC5S-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1761-B055NC5S-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
1761-B055NC5S-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B055NC5S-T
Opis
RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 3SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 5,5GHz Częstotliwość Pasmowoprzepustowy Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 1GHz szerokość pasma 2,25dB 3-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Tłumienność
2,25dB
Producent
Knowles Dielectric Labs
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
3-SMD, brak odprowadzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,350" x 0,200" (8,89mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Środek 5,5GHz
Wysokość (maks.)
0,098" (2,49mm)
Szerokość pasma
1GHz