APA1606SYCK
Numer produktu DigiKey
754-1055-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1055-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1055-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APA1606SYCK
Opis
LED YELLOW CLEAR CHIP SMD R/A
Szczegółowy opis
Żółte 590nm Wskaźniki LED - dyskretne 2V 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
APA1606SYCK Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Długość fali - szczytowa
590nm
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 1,20mm (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,60mm
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,60mm