APA1606SECK
Numer produktu DigiKey
754-1053-2-ND - Taśma i szpula (TR)
754-1053-1-ND - Taśma cięta (CT)
754-1053-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APA1606SECK
Opis
LED ORANGE CLEAR CHIP SMD R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pomarańczowe 601nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,1V 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APA1606SECK Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,1V
Prod.
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kąt widzenia
110°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Standard
Długość fali - szczytowa
610nm
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
2-SMD, brak odprowadzenia
Przezroczystość soczewki
Przezroczyste
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 1,20mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Wysokość (maks.)
0,60mm
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,60mm