OEJL-75-3-6
OEJL-75-3-6
OEJL-75-3-6
Numer produktu DigiKey
226-3086-ND
Producent
Numer produktu producenta
OEJL-75-3-6
Opis
KNOB KNURLED 0.125" METAL
Szczegółowy opis
Radełkowana, diament Gałki 0,125" (3,18mm) Wał z Lina na górze Metal Matowe przezroczyste
Kategoria
Średnica
0,750" (19,05mm)
Wysokość
0,625" (15,88mm)
Kolor
Matowe przezroczyste
Rozmiar wału
0,125" (3,18mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Kolor alternatywny
KNOB KNURLED 0.125" METAL
W magazynie: 79
KNOB KNURLED 0.125" METAL
W magazynie: 20
KNOB KNURLED 0.125" METAL