P260S-S1AF3CB10K
P260S-S1AF3CB10K
P260S-S1AF3CB10K
Numer produktu DigiKey
987-1333-ND
Producent
Numer produktu producenta
P260S-S1AF3CB10K
Opis
POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Obrotowe, SPDT 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,5W, 1/2W Wtyki PC
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
TT Electronics/BI
Typ regulacji
Regulacja boczna
Seria
Obrót
295°
Opakowanie
Taca
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Spłaszczony
Tolerancja
±10%
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Średnica aktuatora
0,125" (3,18mm)
Przełącznik wbudowany
Obrotowe, SPDT
Gwint tulei
1/4-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Funkcje
Szczelne
Rozmiar - korpus
Kwadratowe - 0,500" x 0,500" pow. czołowa (12,70mm x 12,70mm)