T598D476M025ATE0607133 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 1 464
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 500
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla T598D476M025ATE0607133 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T598D476M025ATE0607133
Numer produktu DigiKey
399-T598D476M025ATE0607133TR-ND
Producent
Numer produktu producenta
T598D476M025ATE0607133
Opis
47.0UF 25.0V
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 60mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm przy 100kHz