T598D476M025AHE060
Numer produktu DigiKey
399-T598D476M025AHE060TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T598D476M025AHE060CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T598D476M025AHE060DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T598D476M025AHE060
Opis
CAP TANT POLY 47UF 25V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 60mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T598D476M025AHE060 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm przy 100kHz