T597S107M2R5APE100 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T597S107M2R5APE100 |
Opis | CAP TANT POLY 100UF 2.5V 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 2.5 V 1206 (3216 metryczne) 100mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T597S107M2R5APE100 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 100mOhm przy 100kHz |
Producent KEMET | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Pojemność 100 µF | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,047" (1,20mm) |
Napięcie - znamionowe 2.5 V | Parametry znamionowe AEC-Q200 |