T543X336K050ATW075 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 75mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T543X336K050ATW075
Numer produktu DigiKey
399-T543X336K050ATW075TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T543X336K050ATW075CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T543X336K050ATW075DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T543X336K050ATW075
Opis
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T543X336K050ATW075 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
75mOhm przy 100kHz